Dekoratīvais akmens fasādēm  22€/m2 - 28€/m2

Garums: 390mm Augstums: 90mm Biezums: 11-20mm Svars: 24kg/m2

Akmens fasādi ēkai parasti izvēlas, jo tā izskatās skaisti un bagātīgi. Taču šāda ēkas fasāde ir arī ļoti praktisks risinājums. Akmens plākšņu apdare ir īpaši piemērota ēkai ar ventilējamo fasādi, jo nodrošina gan labu ventilāciju, siltumizolāciju un skaņas izolāciju, gan arī ir ļoti ilgmūžīga. Laikapstākļi fasādei nekādi nevar kaitēt. Mūsu ražotaj precei ir piemerotas idealas proporcijas cementa un smilts, bez jebkada keramzita pedevam. Tas ļauj izgatavot patiešam kvalitatīvu materiālu, kas nav porains, attiecīgi uz kuru nekadīgi nevar iedarboties dažādi laika apstākļi. Svars ir tikai 24kg/m2. Biezums 7-22mm. Un pats galvenais ir tas, ka mūsu akmeņa tonējums notiek paša masa pie ta ieliešanas formas.

Produktu klāsts un kvalitāte atbilst labākajiem pasaules mākslīgā akmens ražotājiem. Visus "Latakm" apdares materiālus ieteicams izmantot iekštelpu un ārējo apšuvumu darbos: dzīvojamo, sabiedrisko un rūpniecības ēkās, kā arī komerciālām ēkām. "Latakm" produkti ir ar ļoti bagātīgu tekstūru. Mēs spējām panākt ļoti precīzu dabiskā akmens imitāciju, izmantojot jaunākās ražošanas tehnoloģijas.

Viegls svars un lieliskas izstrādājumu dekoratīvās īpašības ļauj to veiksmīgi pielietot, arī veicot ēku rekonstrukciju un telpu remontu.

Stūra elementu parametri

Sazinies ar mums+371 28314160

[email protected]

Gaidīsim Jūs katru dienu, iepriekš vienojoties par tikšanās laiku! Gan ārpus darba laika vēlu vakarā vai agri no rīta.