Produkcijas apraksts

Mēs piedāvājam mākslīgo akmeni, kas izgatavots no ģipša masas. Tas paredzēts iekštelpām ar mērenu mitruma līmeni. Mākslīgā akmens ģipša flīzes izmanto kā interjera elementu un kā apdares materiālu dzīvojamo zonu - viesistabu, guļamistabu, virtuvju, kamīntelpu, priekštelpu labiekārtošanai. Tāpat arī izmanto mazumtirdzniecības un biroju telpu, veikalu telpu, kafejnīcu, bāru un restorānu interjeru.

Mūsu ražotā mākslīgā akmens ģipša masas flīzes izmantošana interjera iekārtošanā būtiski samazinās remontdarbu izmaksas, jo šo materiālu var uzstādīt uz jebkādas virsmas, tas nozīmē to, ka virsmai, uz kuras tiks liktas flīzes nav jābūt perfekti gludai, piemēram, tādai, ja to jums būtu jāsagatavo krāsošanai un jānokrāso tā vai tapešu uzlikšanai!

Mūsu ražotā mākslīgā akmens ģipša masas flīžu biezums ir 10-16 mm.

Mākslīgā akmens ģipša masas flīzes tiek izgatavotas izmantojot augstas kvalitātes materiālus pēc ģipša polimēra tehnoloģijas. Speciālas modificējošās piedevas kardināli izmaina iekšējo ģipša struktūru, to padarot blīvāku un stiprāku, pārvēršot to akmenim līdzīgā materiālā.

Kāpēc mēs izmantojam tieši ģipsi?

Ģipsis ir unikāls un ekoloģiski tīrs dabas materiāls, kuru var salīdzināt tikai ar dabīgo koku. Tas pozitīvi ietekmē cilvēka veselību. Zinātniski pierādīts, ka cilvēki, kuri dzīvo mājās vai dzīvokļos, kur interjera veidošanā tika izmantotas ģipša masas flīzes, daudz mazāk slimoja ar pneimoniju, bronhītu un citām elpceļu slimībām. Turklāt ģipsis ir ideāls, dabisks mitruma regulētājs, kas uzlabo mikroklimatu telpās. Tādēļ telpās, kuru interjeru veidošanā tiek izmantotas ģipsa masas flīzes, vienmēr ir viegli un brīvi elpot.

Ja Jūsu mājokļa interjera veidošanā izmantotas dekoratīvās mākslīgā akmens ģipša masas flīzes, Jūs varat būtiski samazināt siltumapgādes izmaksas apkures sezonas laikā tā kā ģipsis skaitās ideāls siltumizolācijas materiāls.

Mākslīgā akmens ģipša masas dekoratīvo flīžu priekšrocības:

 1. 100% videi draudzīgs materiāls - Ģipsis ir minerālu izcelsmes materiāls. Tas ir bez smaržas, neizdala kaitīgas vielas, neuzsūc smaržas un smakas, kā arī nav alerģisks materiāls.
 2. Dabīga "gaisa kondicionēšana" - Ģipsim piemīt dabīga gaisa kondicionēšana. Ģipsis ņem lieko mitrumu no gaisa, uzkrāj to un atdod to, kad tas trūkst.
 3. Nedegošs un uguns izturīgs - Ugunsgrēka gadījumā notiek termiska reakcija ar ūdens izdalīšanos, tādā veidā aizkavējot uguns izplatīšanos.
 4. Silts uz tausti - Piemīt neliela siltuma vadītspēja, kā rezultātā mākslīgais akmens ir „silts uz tausti” un palielina komforta sajūtu telpās.
 5. Skābuma līmenis analoģisks cilvēka ādai - Mākslīgā akmens ģipša masas flīzes, tāpat kā cilvēka āda, atbilst skābuma līmenim pH = 5,5.
 6. Laba siltumizolācija - Mākslīgais akmens labi uztur siltumu telpās, ar ko rada omulīgu sajūtu uzturoties tajās.
 7. Skaņas izolācija - Pateicoties mikroporainai ģipša struktūrai manāmi tiek samazināta skaņas vadība blakus telpās.
 8. Tam nav analogu pasaulēSākotnēji mākslīgā akmens ģipša masas pamatkrāsa ir balta. Tas rada iespēju iekrāsot viņus jums vajadzīga toni vai vienlaikus dažādos. Šim nolūkam tiek izmantota ūdens dispersijas krāsas.
 9. Ļoti izturīgs - Ražošanā tiek izmantots augstas kvalitātes ģipsis ar pastiprinātām polimēra piedevām. Pierādījums kvalitātei ir ģipša ražotāja rūpnīcas "Knauf" laboratorijas slēdziens.
 10. Uzstādīšana bez putekļiemAtšķirībā no betona, mākslīgā akmens ģipša flīžu izmērs uzlikšanas procesā tiek pielāgots, izmantojot rokas zāģi nevis leņķa slīpmašīnu, kas ļoti būtiski samazina putekļu daudzumu.
 11. Cena - Mākslīgā akmens ģipša flīzes sauc par "akmens tapetēm", tādēļ runājot par izmaksām, ko sastādītu banālu tapešu uzlīmēšana modernā dizainā, pielīdzināma izmaksām, ja Jūs interjera veidošanā izmantotu mākslīgā akmens ģipša flīzes ~40€/m2 (izmaksas ietver - meistara darbu, špaktelēšanas materiālu iegāde, kā arī tapešu un tapešu līmes iegāde)!

Mūsu priekšrocības:

 1. Cena - Cenas ir ražotāja, bez papildus uzcenojumiem, bez starpniekiem.
 2. Kvalitāte - Pēc mūsu pircēju viedokļa, tirgū nav analoga mūsu produkcijai, salīdzinot gan cenu, gan kvalitāti.
 3. Piegādes termiņi - Visa produkcija ir pieejamā uzreiz uz vietas. Lieliem pasūtījumiem līdz 14 dienām jebkurā apjomā.
 4. Nevainojams serviss - Akmens ražošana un piegāde bez brīvdienām.

Sazinies ar mums+371 28314160

[email protected]

Gaidīsim Jūs katru dienu, iepriekš vienojoties par tikšanās laiku! Gan ārpus darba laika vēlu vakarā vai agri no rīta.